UNITEF'83 Műszaki Tervező és Fejlesztő Zrt.

Tel/Phone: +36 1 205 6330
Email: unitef@unitef.hu

Cím/Address: H-1119 Budapest, Bornemissza tér 12.

  • White Google+ Icon
  • Twitter Clean

Állásajánlatok

Útépítő tervező mérnök

Az UNITEF'83 Zrt. egy magyar tulajdonban lévő tervezéssel foglalkozó budapesti székhelyű társaság. Tevékenységre elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget.

Feladatok:

  • Utak, parkolók, terek és kapcsolódó közlekedési létesítmények engedélyezési és kiviteli tervének önálló készítése, összetettebb feladatok esetén szükség szerint vezető tervező irányítása mellett.

  • Kisebb volumenű feladatok esetén projektvezetési, engedélyezési folyamatok lebonyolítása

Keresünk:

Diplomával rendelkező vagy építőmérnöki tanulmányokat folytató (min. BSc végzős), AutoCAD, Civil3D és/vagy Bentley MX és/vagy ALIHO, illetve MS Office felhasználói szintű ismerettel rendelkező kollégát.

Előnyt jelent:

  • CIVIL3D fejlesztői szintű ismerete (Lisp, XML, HTML ismeret)

  • Subassembly composer felhasználói szintű ismerete

  • tervezői jogosultság

  • angol, német, egyéb idegen nyelv ismerete

  • B kategóriás jogosítvány

  • Szakmai előélethez képest gazdag portfólió

Munkavégzés:

  • helye: Budapest XI. kerület (irodaház), illetve a munkának megfelelő helyszín, terepi bejárások egyeztetések alkalmával

  • foglalkoztatási jogviszony: alkalmazott

  • munkaszerződés időtartama: mindkét fél által pozitívan záródó 3 hónapos próbaidő után, határozatlan idejű

  • munkarend, munkaidő beosztás: rugalmas, 9:00-14:00-ig törzsidő

  • foglalkoztatás napi időtartama: 8 óra, rugalmas

  • várható kereset: megegyezés szerint,

  • foglalkoztatási jogviszony kezdete: megegyezés szerint

Amit kínálunk:

  • tervezői és eljárás lebonyolítási tapasztalat megszerzése, gyarapítása

  • kellemes, korszerű munkahely

  • szakmai kihívások az úttervezés minden (pl.: autópálya) területén

  • versenyképes jövedelem

Kérjük, jelentkezését küldje a hr@unitef.hu email címre és csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét.

Az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény, az Európai Parlament és Tanács (EU) 2016/679 rendelete (2016. április 27.) szerint a weboldalon lévő szolgáltatások vonatkozásában az UNITEF'83 Műszaki Tervező és Fejlesztő Zártkörűen Működő Részvénytársaság (a továbbiakban : UNITEF'83 Zrt.) adatkezelést végez.

Az UNITEF'83 Zrt. weboldalának (www.unitef.hu) a megtekintésével az azon keresztül állásajánlatra önéletrajz küldéssel illetve a portál látogatásával Ön elfogadja a személyes adatai kezelésének feltételeit, és kifejezetten hozzájárul ahhoz, hogy az adatkezelő az Ön által megadott személyes adatokat  –  az ügylet jellege által meghatározott célból és ideig nyilvántartsa és kezelje és saját részére marketing célú adatkezelést végezzen, a szolgáltatás technikai biztosítását megteremtse.  Az adatkezelés részletes szabályait a Társaság Adatvédelmi Tájékoztatója tartalmazza, melyet honlapunkon megtalál.

Az UNITEF'83 Zrt. (a továbbiakban : Adatkezelő) tevékenysége során fokozottan ügyel az Ön  személyes adatainak védelmére, a kötelező rendelkezések betartására, a biztonságos és tisztességes adatkezelésre.

Amennyiben adatai törlését kéri, kérem írjon a hr@unitef.hu címre.